Şeytan Ağacı

Şeytan Ağacı misali hayatını tepetaklak yaşamaktadır. Şeytan bir zamanlar dallarına takılmış sonunda ağacı ters çevirerek onu cezalandırmış, artık kökler dal, dallar kök olmuştur.

Responsive image
YAZAR
Jerzy Kosinski
DOSYA BOYUTU
1,79 MB
YAYIN TARIHI
1990
DIL
Türkçe
ISBN
9789753900034

Şeytan Ağacı harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Jerzy Kosinski. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Jerzy Kosinski'den Şeytan Ağacı kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Baobab ağacına yerliler 'şeytan ağacı' derler, çünkü bir zamanlar şeytanın bu ağacın dallarına takılıp kaldığına, bu yüzden ağacı cezalandırmak için onu başaşağı çevirdiğine inanırlar. Yerlilerin gözünde, kökler şimdi dallar olmuştur, dallarda kökler olmuştur. Yeni baobab'lar yetişmesini istemeyen şeytan tüm genç fidanları da yok etmiştir. Yerliler, işte bu yüzden dünyada yalnızca yetişkin baobab ağaçları kaldı, demektedirler.Sayfa Sayısı: 169Baskı Yılı: 1990Dili: TürkçeYayınevi: E Yayınları 


Baobab ağacına yerliler 'şeytan ağacı' derler, çünkü bir zamanlar şeytanın bu ağacın dallarına takılıp kaldığına, bu yüzden ağacı cezalandırmak için onu başaşağı çevirdiğine inanırlar.