Adem'le Havva'nın Güncesi ve Seçme Öyküler

Twain´in kadın erkek ilişkilerinin evrensel değişmezlerini tadına doyulmaz bir mizah duygusuyla kaleme aldığı Âdem´le Havva´nın Güncesi aynı zamanda gelm.. Seçme Öyküler. 17 17. Mark Twain.

Responsive image
YAZAR
Mark Twain
DOSYA BOYUTU
2,77 MB
YAYIN TARIHI
2006
DIL
Türkçe
ISBN
9789750811524

Adem'le Havva'nın Güncesi ve Seçme Öyküler harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Mark Twain. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Mark Twain'den Adem'le Havva'nın Güncesi ve Seçme Öyküler kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Twain'in kadın erkek ilişkilerinin evrensel değişmezlerini tadına doyulmaz bir mizah duygusuyla kaleme aldığı "Âdem'le Havva'nın Güncesi" aynı zamanda gelmiş geçmiş en güzel aşk hikâyelerinden biri.Bu derleme "Âdem'le Havva'nın Güncesi"nin yanı sıra Twain'in "Calaveras İlinin En Hızlı Sıçrayan Kurbağası", "1.000.000'luk Banknot", "Çalınan Fil" gibi en ünlü öyküleriyle birkaç güzel kısa öyküsünü içeriyor.İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 148Baskı Yılı: 2016e-Kitap: Sayfa Sayısı: 131Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Yapı Kredi Yayınları 


...bir mizah duygusuyla kaleme aldığı "Âdem'le Havva'nın Güncesi" aynı zamanda gelmiş geçmiş en güzel aşk hikâyelerinden biri. Books related to Adem'le Havva'nın Güncesi ve Seçme Öyküler.